CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Üyelik İşlemleri

Dadya Parfüm kalitesine ulaşmak şimdi çok daha kolay... Sitemize üye olarak eşsiz ürünlere ulaşabilirsiniz.
Giriş yaparken sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şifrenizin yanlış olduğunu belirten bir hata mesajı görüyorsanız ve doğru şifreyi girdiğinizden eminseniz:
  • Caps Lock tuşunun kapalı olduğundan emin olun ve tekrar deneyin.
  • Şifrenizi yenileyin
  • Tarayıcınızı yükseltip şifrenizi tekrar yenilemeyi deneyin
  • Farklı bir internet tarayıcısı (ör. Firefox, Internet Explorer vb.) kullanmayı deneyin
Giriş yaparken sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şifrenizin yanlış olduğunu belirten bir hata mesajı görüyorsanız ve doğru şifreyi girdiğinizden eminseniz: Bağlantı kurduğunuz kişinin kim olduğundan her zaman emin olmanız için tüm kullanıcılarımızın gerçek ad ve soyadlarını kullanmalarını şart koşuyoruz. İnsanların, arkadaşlarınızla paylaşım keyfinizi bozabilecek sahte veya kötü niyetli hesaplar oluşturmalarını önlemek için bazı adların kullanımını engelliyoruz. Gerçek adınız bir hata sonucu engellendiyse, sizden özür dileriz.Kişisel bir hesap için kaydolmaya çalışıyorsanız:
  • Adınızın ad standartlarımıza uyduğundan emin olun
  • www.dadyaparfum.com adresinden yeniden kaydolmayı deneyin
  • Kaydolmayla ilgili sorun yaşamaya devam ederseniz, lütfen bize bildirin
Kayıt işlemini tamamlamak için, hesap oluştururken kullandığınız e-posta adresinin size ait olduğunu onaylamanız gerekir. Bu şekilde, hesap bilgilerinizi doğru adrese gönderdiğimizden emin olabiliriz. E-posta adresinizi onaylamak için, sitemizin kayıt onay e-postasındaki bağlantıya tıklayın. Bu e-postayı bulamıyor veya hesabınızı onaylayamıyorsanız, durumu bize bildirin.
Bir Dadya Parfüm hesabına kaydolduğunuzda veya mevcut hesabınıza yeni bir e-posta adresi eklediğinizde, Sistem size bir e-posta gönderecektir. Böylece, hesabınıza bağlı bir e-posta adresine sahip olduğunuzdan emin olabiliriz. Bunu onaylamak için, tek yapmanız gereken e-postadaki bağlantıya tıklamaktır. Bir Dadya Parfüm hesabına kaydolmadıysanız ve hata sonucu bir onay e-postası aldıysanız, e-postanın altındaki bağlantıya tıklayarak bize bildirin ve hesabın kaldırılmasını sağlayın.
Onaylanmayan bir hesap sitede en fazla 14 gün tutulur. 14 günden sonra sistemden kalıcı olarak silinir.
Dadya Parfüm hesabınız yoksa, birkaç basit adımda yeni bir hesap için kaydolabilirsiniz. Yepyeni bir hesaba kaydolmak için www.dadyaparfum.com adresinde sağ üst köşede bulunan hesabım bağlantısına tıklayın ve kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi, şifrenizi girin. Ardından kayıt butonuna basın ve giriş yapın. Diğer tüm derinleştirilmiş hesap ayarlarınız için profilinize erişin. Kayıt formunu doldurmanızın ardından, verdiğiniz e-posta adresine bir e-posta göndereceğiz. Kayıt işlemini tamamlamak için onay bağlantısına tıklamanız yeterlidir.
Alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız gerekmektedir. Online mağazadan yapacağınız alışverişlerde bazı temel bilgilere ihtiyaç duyacağımızdan, sistem, üye olmayanlara alışveriş imkanı vermeyecektir. Bunlar, daha hızlı ve hatasız alışveriş süreci için adres, erişim gibi bilgilerini de kapsar.
Evet iptal edebilirsiniz. Girmiş olduğunuz bilgiler üyeliğinizin sonlanmasıyla sistemimizden silinir ve hiçbir şekilde kullanılmaz. Üyelikten ayrılmak için üyelik iptali konulu bir e-postayı info[@]dadyaparfum.com adresine göndermeniz ya da profil ayarlarından hesabınızı dondurmanız yeterlidir. Bunun için iletişim formunu da kullanabilirsiniz.
Muhtemelen birisi yanlışlıkla sizin e-posta adresinizi kullanarak bir Dadya Parfüm hesabı açmaya çalışmıştır. Kayıt işlemi bu e-postadaki bağlantıya tıklanana kadar tamamlanmadığı için, yapabileceğiniz en kolay şey e-postayı göz ardı etmektir. Şunları da yapabilirsiniz:
  • Bu işlemi yapanın siz olmadığınızı bize bildirmek için e-postanın en altındaki bağlantıya tıklayın
  • Dadya Parfüm hesabınız varsa bu e-posta adresini kendi hesabınıza ekleyin
  • Şikayette bulunun
TOP